Купуючи виріб інтернет-магазині Хорта - отримуєте оригінальний продукт з гарантією від виробника!

    Гарантійний термін обслуговування встановлює виробник від 1 до 5 років.

    Увага!

Перед використанням придбаного виробу - ознайомтеся з посібником з експлуатації та умовами гарантійного обслуговування!

    Гарантійне та післягарантійне обслуговування товарів здійснюється спеціалізованими авторизованими сервісними центрами, що мають відповідні права. Дотримання Вами правил та умов експлуатації забезпечить тривалу та надійну роботу виробу. При виявленні несправності в придбаному товарі, в першу чергу необхідно зв'язатися з сервісним центром, вказаним у гарантійному талоні.   Підставою для гарантійного обслуговування є оригінал гарантійного талону,

    Виробник гарантує безперебійну роботу цього виробу на весь період експлуатації.
    Претензії щодо якості виробу та його комплектуючих частин розглядаються лише після перевірки якості уповноваженим сервісним центром та видачі ним відповідного висновку.

Гарантія не поширюється:

 • на вироби, несправності яких виникли внаслідок перевантажень, перевезень, неправильної установки, а також порушення правил експлуатації виробу;
 • на зовнішні та внутрішні забруднення, подряпини, тріщини, вм'ятини, потертості та інші механічні зовнішні пошкодження, що виникли в процесі експлуатації;
 • на вироби, які зазнали конструктивних змін внаслідок втручання не уповноважених на те осіб;
 • на вироби, з яких вилучено маркувальну табличку або не розбірливі або змінені продуктовий чи серійний номери виробу;
 • на такі види робіт як регулювання, чищення та інші заходи технічного обслуговування виробу, передбачені інструкцією з експлуатації виробу.

   Відповідно до положень «Закону про захист прав споживачів», покупці, які здійснили покупку в нашому магазині, мають право обміняти або повернути куплений товар протягом перших 14 днів після дати здійснення покупки.
  Обмін та повернення справних товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця на протязі 14 днів з дня продажу при виконанні нижче наведених умов:
Обмін та повернення здійснюється лише один раз!


Обмін та повернення здійснюється при виконанні наступних умов:

 1. Товар не вживався.
 2. У товару збережено товарний вигляд, споживчі властивості, збережено всі комплектуючі та аксесуари з їх індивідуальною упаковкою, документацію та інші елементи, що входять до комплектації товару. Збережено пломби, фабричні ярлики, товарні чеки та гарантійні талони.

Обміну та поверненню не підлягають:

 1. Товари в одноразовій упаковці, якщо упаковка була розкрита.
 2. Часткове або повне порушення зовнішнього вигляду упаковки товару та його комплектуючих, відсутність будь-яких елементів упаковки або їх сильне, невідновне пошкодження.
 3. Товари, які не підлягають обміну відповідно до «Закону про захист прав споживачів» та додатками до нього, наприклад товари для персональної гігієни – електричні зубні щітки, епілятори, електробритви, стрижні машинки.
 4. Товари, що були в експлуатації, особливо для приготування та переробки продуктів харчування.
 5. Техніка, яка потребує професійної установки, якщо в процесі встановлення витрачаються непоправні матеріали, що входять до комплекту, та проводяться конструктивні доробки, що не дозволяють повернути виріб у товарний вигляд.
 6. Обмін або повернення несправного товару здійснюється продавцем, відповідно до чинного законодавства, лише за наявності «Акту технічного стану», виданого авторизованим сервісним центром про те, що умови експлуатації не були порушені та про неможливість здійснення гарантійного ремонту у зазначені законодавством терміни.

Правила обміну та повернення товарів не обмежують законних прав споживачів, наданих йому чинним законодавством України.

* Витяги із Закону України «Про захист прав споживачів»

Приємних та вдалих покупок!

ПАРТНЕР